U restoranu Romanca priređena je svečana Skupština Gospodarske komore Grada Mostara kojom je simbolično obilježena 2016. godina. Na ovom tradicionalnim okupljanju najuspješnijih poduzetnika grada i regije rezimirane su aktivnosti u proteklom razdoblju te najavljeni planovi za sljedeću godinu.

"Kada je u pitanju ocjena rada u protekloj godini, mislim da smo zaslužili ocjenu 3.4, odnosno nedostajao nam je bod za vrlo dobru ocjenu. Neke ciljeve smo ispunili neke nismo, nešto iz objektivnih razloga, a nešto smo i mi kao Komora malo zakazali, ali s obzirom na našu mladost i neiskustvo nadam se da će te nam oprostiti", istaknuo je predsjednik Gospodarske komore Grada Mostara Vjenceslav Leko i osvrnuo se na planove za 2017. godinu:

"Imamo ambiciozne planove u 2017. godini i nadam se da ćemo ih ostvariti. Želimo potencirati ideju o zajedništvu, te da artikuliramo svoje probleme i želje. U 2017. godini radit ćemo na ponovnom povezivanju članica Komore između sebe, odnosno na povezivanju članica Komore sa organizacijama koje promišljaju i bave se istim poslom".

Foto: pogled.ba

Video sa Skupštine pogledajte ovdje.