Export Management Seminar- obuka namijenjena svim kompanijama koje se na bilo koji način bave međunarodnom trgovinom ili su zainteresirane za izvoz započela je u Beogradu.

17 polaznika iz Beograda će imati priliku usavršiti svoje znanje na polju međunarodne trgovine i istraživanja novih tržišta.

Obuka je razvijena u suradnji Gospodarske/ Privredne Komore Grada Mostara (GKM)  i njemačkog AHK omogućiti će svim polaznicima da unaprijede svoje znanje na temama poput praktičnog rada na projektima, selektiranja tržišta sa sistematskim pristupom, interkulturna komunikacija, cjenovna politika, uspostavljanja kontakata i marketing kanala i mnogih drugih.

Inače, Export Management Seminar održati će se u Mostaru,a sve informacije možete pronaći na web stranici Gospodarske/Privredne Komore Grada Mostara www.komora-mostar.ba.